Oferta

Noclegi ze śniadaniem

Nowy Pensjonat oferuje pokoje z pełnym nowoczesnym wyposażeniem oraz dostępem do internetu. W restauracji serwujemy smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego z ofertą świeżych i różnorodnych produktów.

Do dyspozycji Gości oddajemy przytulne i komfortowo urządzone pokoje, w których możemy zakwaterować 34 osoby. Oferujemy pokoje 2 – osobowe, pokoje rodzinne typu studio do 4 osób i apartament 4-osobowy. W każdym z pokoi znajduje się łazienka z prysznicem, telewizor LED, szafa, biurko, stół z krzesłami. Część pokoi posiada łoża małżeńskie, pełnowymiarowe sofy oraz balkony. Kameralny klimat obiektu tworzy wyjątkowa aranżacja wnętrz oraz miękkie wykładziny położone w całym obiekcie. Na terenie obiektu dostępne jest szybkie łącze Wi-Fi. Dla wygody i bezpieczeństwa Gości zainstalowaliśmy monitoring. Wszystkie pokoje przeznaczone są dla osób niepalących. Pokoje są przytulne i funkcjonalne, a przy tym ciepłe zimą i chłodne latem, co jest efektem ekologicznego projektu budynku. Na życzenie przygotowujemy również apartament dla nowożeńców

Pobyty grupowe

Organizujemy pobyty grupowe związane z wypoczynkiem: incentives, wyjazdy motywacyjne, eventy, a także wyjazdy biznesowe, w tym szkolenia czy narady służbowe.

Oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt dla min. 30 osób, z przestronną restauracją, która przy odpowiedniej aranżacji odda klimat i charakter imprezy. Przy organizacji każdego wydarzenia sugerujemy się Państwa potrzebami, a także sugestiami. Oferujemy pomoc w przygotowaniu nietuzinkowych programów towarzyszących. Przy współpracy ze sprawdzonymi Podwykonawcami sportu i rozrywki tworzymy ciekawe projekty. Mocną stroną tego rodzaju pobytów jest nasza kuchnia oraz możliwość organizacji uroczystych kolacji w róznych wariantach cenowych.

Organizujemy narady służbowe. Oferujemy wyposażenie w postaci rzutnika multimedialnego, ekranu, tablicy typu flipchart, notebooka. Na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny internet. W przerwach serwujemy lunch pakiety począwszy od menu z kawą i domowymi ciasteczkami, po zestawy z ciastami różnego rodzaju przekąskami oraz napojami.

Imprezy okolicznościowe

Restauracja Kanion to miejsce idealne do celebracji specjalnych okazji. Podczas przygotowania każdej imprezy sugerujemy się charakterem spotkania oraz Państwa sugestiami, tak, aby wydarzenie na długo pozostało w pamięci zaproszonych Gości.

Na życzenie zaplanujemy oraz skoordynujemy oprawę logistyczną przyjęcia weselnego, urodzin czy jubileuszu. Zapewniamy, stosowny do imprezy, wystrój sali oraz stołów. Oferujemy różnorodne menu, od przekąsek po wystawne przyjęcia. W minimalistycznym wnętrzu restauracji zadbaliśmy o klimat regionu i wygodę Gości. Przed obiektem dysponujemy ogródkiem z parasolami oraz grillem.

Oferujemy noclegi ze śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego. Do dyspozycji Nowożeńców oddajemy apartament.

Pracownik Działu Marketingu przygotuje ofertę organizacji wybranej przez Państwa imprezy.