Pensjonat

W Szklarskiej Porębie, znanej wszystkim w Polsce perle Karkonoszy, wybudowaliśmy nowy Pensjonat na dawnym miejscu. Jego nowoczesna bryła i eklektyczna, ciekawa elewacja są efektem pracy cenionego architekta. Pensjonat „Kanion” z powodzeniem wpisuje się w klimat Szklarskiej Poręby, będąc jednocześnie obiektem przyjaznym gościom i środowisku. Panele słoneczne to jedno z ekologicznych rozwiązań zastosowanych w naszym „Kanionie”.

Pensjonat „Kanion” usytuowany jest w ścisłym centrum Szklarskiej Poręby, w pobliżu wielu atrakcji. Dla amatorów wszelkich sportów i rodzinnej rozrywki Szklarska Poręba jest doskonałym miejscem o każdej porze roku. Centrum narciarstwa zjazdowego stanowi właśnie masyw Szrenicy, na którym zlokalizowane są liczne trasy o różnych stopniach trudności.

Szklarska Poręba to niezwykle malowniczo położona miejscowość w Karkonoszach. Bliskość gór, liczne szlaki turystyczne, malownicze skały i wodospady nastrajają do wypoczynku przyjeżdżających tu turystów. Atrakcje przygotowane dla gości w mieście jak i okolicznych miejscowościach czynią Szklarską Porębę idealnym miejscem do spędzenia urlopu. 
To właśnie tu zapraszamy Państwa do naszego nowo otwartego Pensjonatu „Kanion” usytuowanego przy głównej ulicy, w pobliżu atrakcji, sklepów, miejsc godnych zobaczenia. Nieopodal znajduje się market ‘Biedronka’. Szybko dotrzemy też do wyciągu na Szrenicę. 
W pobliskim sąsiedztwie znajdziecie Państwo ścianę wspinaczkową, park linowy i orlik. 

Dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji „Kanion” jest świetną bazą wypadową dla osób wybierających naszą ofertę. Stąd można szybko i łatwo dojechać do Harrachova, Jeleniej Góry, Karpacza czy Cieplic, które również oferują mnóstwo atrakcji turystycznych. Dolina Pałaców i Ogrodów, kowarskie Sztolnie, średniowieczne zamki, wieże widokowe, Park Rozrywki czy dinozaurów w Szklarskiej Porębie czy całoroczna rynna saneczkowa w Karpaczu to tylko niektóre z miejsc wartych odwiedzin. 

Postawiliśmy sobie za cel zagwarantować w Pensjonacie „Kanion” nie tylko wygodne noclegi, ale również smaczne jedzenie. Dajemy Państwu możliwość skorzystania z oferty śniadaniowej. Serwujemy najpyszniejszą kawę i wyśmienite desery, relaks gwarantuje bogata lista drinków. Przygotowujemy na miejscu każdą z potraw bardzo bogatego menu. Wszystkie dania sporządzamy z najwyższej jakości produktów pochodzących ze świeżych, codziennych dostaw i ze sprawdzonych źródeł. 

Zapraszamy do nowo otwartego, nowoczesnego Pensjonatu „Kanion”! A wszystko to w sercu Szklarskiej Poręby!