Nowy obiekt w Szklarskiej Porębie

KOMFORT I ELEGANCJA W SERCU MIASTA

Twoje miejsce w Karkonoszach

Jedyne takie miejsce w górach

W Szklarskiej Porębie, znanej wszystkim w Polsce perle Karkonoszy, wybudowaliśmy nowy Pensjonat. Jego nowoczesna bryła i eklektyczna ciekawa elewacja są efektem pracy cenionego architekta. Pensjonat Kanion z powodzeniem wpisuje się w klimat Szklarskiej Poręby, będąc jednocześnie obiektem przyjaznym Gościom i środowisku. Panele słoneczne to jedno z ekologicznych rozwiązań zastosowanych w naszym Pensjonacie.

Obiekt usytuowany jest w ścisłym centrum Szklarskiej Poręby, przy głównej ulicy prowadzącej do wyciągu krzesełkowego na Szrenicę, w pobliżu wielu atrakcji. Nowoczesna technologia, wykorzystana w trakcie budowy obiektu, gwarantuje spokojny wypoczynek w pokojach hotelowych.

Postawiliśmy sobie za cel zagwarantować w Pensjonacie Kanion nie tylko wygodne noclegi, ale również smaczne jedzenie. Dajemy Państwu możliwość skorzystania z oferty śniadaniowej, jak również z bogatej oferty menu restauracyjnego. Na terenie całego obiektu dostępne jest szybkie łącze Wi-Fi. Dla wygody i bezpieczeństwa Gości zainstalowaliśmy również monitoring. Pensjonat Kanion jest idealnym miejscem dla osób przyjeżdżających zarówno w celach wypoczynkowych jak i biznesowych o każdej porze roku.

Restauracja pełna smaków

W nowoczesnej restauracji Pensjonatu Kanion gwarantujemy smaczne jedzenie, a tradycyjne regionalne dania nabierają u nas wyjątkowej oprawy. W minimalistycznym wnętrzu zadbaliśmy o klimat regionu oraz o wygodę Gości. Dębowe stoły, przestronne okna i urokliwe zdjęcia ze Szklarskiej Poręby, nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat.

W restauracji Kanion każdy znajdzie coś dla siebie!

ZOBACZ KARTĘ

Nasze pokoje

Pokoje w Pensjonacie Kanion
Pokoje w Pensjonacie Kanion
Pokoje w Pensjonacie Kanion
Pokoje w Pensjonacie Kanion